Металлбуд
Металлбуд
Львів, ул. Независимости 3
Фото  1 Сітка тканинна 12Х18Н10Т П- 36 фільровая 329290

Сітка тканинна 12Х18Н10Т П- 36 фільровая

1 грн
Купити
Код 329290
Постачальник Металлбуд
Одиниця виміру шт
Оцінка

Опис

Сітки дротові фільтрувальні виготовляються наступних видів:

П - полотняне переплетення , в таких сітках дроту основи , розташовані на заданій відстані один від одного , переплітаються з дротами утка , розташованими поруч один до одного , через одну , . Рис 1 Осередки в світлу нету .

Рис . 1
Сетка дротяна полотняного переплетенія


С - саржевое переплетення , односторонні , в них дроту основи , розташовані на заданій відстані один від одного , переплітаються з дротами утка , розташованими поруч один до одного , через два дроти . Рис . 2 Осередки в світлу нету .

Рис . 2
Сетка дротяна саржевого переплетенія


СД - саржевое переплетення , двосторонні , в них дроту основи , розташовані на певній відстані один від одного , переплітаються по черзі з дротами утка , розташованими впритул один до одного , через одну і через дві. Чарунки у світлі нету .

Діаметр і число дротів основи і качка на 1дм сітки повинні відповідати зазначеним у таблиці.

Сетка зварна оцінкованная


Качка і переплетення дроту основи в дротяній сітці має бути правильним . Не повинно бути пропуску дроту. Ткана сітка не повинна мати ніяких перегинів , пошкоджень , розірваних і зшитих місць. У сітках тканих допускається перегин на початку шматка сітки , зрощування кінців дроту , а також ткацькі дефекти у вигляді петель , галочок і скруток в кол - ве 2 на 1 м 2 сітки.
Сітки зобов'язані виробляється шириною 1000мм . За домовленістю між споживачем та виробником , сітки ткані можуть проводиться шириною від 600 до 1300мм .

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції